Mūsų įnašas

Negalime nepaminėti, kad pirmasis ir labai aiškus „Enercom Capital“ įnašas – tai finansavimas, tai yra investuotojo ar jo dalies išpirkimas arba papildomas kapitalas, būtinas siekiant plėtros tikslų. Tačiau tai dar ne viskas. Mes esame aktyvūs įmonių valdybų nariai, savo patirtimi ir vadybos žiniomis siekiame prisidėti prie užsibrėžtų strateginių tikslų įgyvendinimo. Stengsimės padėti savo žiniomis apie konkretų ekonomikos sektorių arba pasidalinsime savo patirtimi teisės, finansų ar veiklos organizavimo srityse. Kita vertus, į vadovų komandos kasdienius verslo valdymo reikalus nesikišime.

Mes investuojame ilgam, ilgalaikės perspektyvos neaukojame dėl trumpalaikės naudos. Esame orientuoti į verslumą, tai reiškia, kad vertiname darbų atlikimo greitį ir nepritariame perdėtai biurokratijai. Dalyvaudami įvairiose verslo rinkose, kiekvienai mūsų investicijų portfelio įmonei ieškosime naujų verslo galimybių. Siekiame kurti harmoningo bendravimo su įmonių vadovais ir mūsų partneriais akcininkais modelį – juk visi siekiame tų pačių tikslų.

Mums patinka lengvas bendravimo būdas ir vertiname humoro jausmą, ypač brangintiną dažnai karštligiškoje verslo aplinkoje.

Ir paskutinis, bet tikrai svarus argumentas: kurdami vertę, esame pasiekę gerų rezultatų ir tikimės, kad kiekviena nauja investicija papildys mūsų pasiekimų sąrašą.